banner32

banner38

16 Eylül 2019 Pazartesi

Samsung'a Türk müdür

Dünya'nın önemli uluslararası e-devlet portallarından digital-government.net'in kurucusu ve editörü olan Dr. Erdem Erkul, Samsung Electronics Türkiye'nin “Kamu Sektörü Kıdemli Müdürü” oldu. Başarılarıyla adından söz ettiren Erdem Yurdakul, Samsung Electronics Türkiye'deki yeni görevine başladı.

18 Ağustos 2014 Pazartesi 16:56
Samsung'a Türk müdür
Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesel Planlama Direktörü olarak uluslarası arenada başarısını ispatlayan Dr. Erdem Erkul'a büyük bir görev verildi. Dr. Erdem Erkul, Samsung Electronics Türkiye’nin “Kamu Sektörü Kıdemli Müdürü” oldu. Dr. Erdem Erkul, Ağustos ayı itibariyle “Kamu Sektörü Kıdemli Müdürü” olarak, Samsung Electronics Türkiye’deki yeni görevine başladı.

Kamu Sektörü , Kamu İlişkileri , Girişimcilik , İnovasyon ve Sivil Toplum Çalışmaları konusunda sahip olduğu deneyimle, Samsung Electronics Türkiye Kamu Sektörü ve Kurumsal Çözümler operasyonlarına yeni bir soluk getirecek olan Dr. Erdem Erkul, bu yeni pozisyonunda Samsung’un hızla büyüyen Kamu Sektörü’ne yönelik çalışmalarını yürütecek.

DR. ERDEM ERKUL KİMDİR?

Lisans ve yüksek lisansını İşletme ve Kamu Yönetimi alanlarında tamamlayan Dr. Erdem Erkul, doktora öncesi araştırmalarını Harvard Üniversitesi ve Massachusetts Üniversitesi ABD Ulusal e-devlet Merkezi’nde sürdürdü. Dr. Erkul, doktorasını ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. 2013 Haziran ayında katıldığı Harvard Üniversitesi - John F. Kennedy Kamu Yönetimi Okulunda “İnovasyon için Ekonomik Kalkınma Programı” boyunca kamu politikaları, inovasyon, girişimcilik konularında çalışmalarda bulundu.
2010-2013 yılları arasında Microsoft Türkiye Kamu İşleri, Akademik Programlar ve Sosyal Sorumluluk Programları Direktörlüğünü üstlenen Dr. Erdem Erkul, 2013 Temmuz ayında Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesel Planlama Direktörü olarak görevine başladı.
Dünya’nın önemli uluslararası e-devlet portallarından digital-government.net’in de kurucusu ve editörü olan Dr. Erkul; 2010 yılından bu yana Türkiye Bilişim Derneği Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve bunun yanı sıra Merkezi Brüksel’de bulunan, Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Meclisi Yönetim Kurulu üyeliği görevini de sürdürmektedir.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GÜNCEL HABERLER
banner35
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV